محصولات


تجهیزات شبکه : اچ پی ، سیسکو ، سوپرمیکرو ، سیگیت ، وسترن دیجیتال ، کرنیکس ، آی سون ، هایک ویژن ، ازراک

شرکت طراحان اندیشمند آتی مفتخر است با در اختیار داشتن کادری مجرب از همکاران فنی و فروش بهترین خدمات در ارائه تجهیزات شبکه ( سخت افزاری ) در فضای فناوری اطلاعات مهیا نماید.

طبقه بندی محصولات:

۱- تجهیزات پسیو ( بستر ساز شبکه)

اولین قدم برای ایجاد شبکه های رایانه ای برقراری بستری مطمئن برای انتقال داده ها از طریق تجهیزات اکتیو  می باشد. شرکت طراحان اندیشمند آتی  ارائه دهنده تجهیزات  پسیو  MMC  با کیفیتی بالا برای کاربران سیستم های رایانه ای می باشد.

۲- ارتباطات :

شرکت طراحان اندیشمند آتی در سه حوزه Industrial Ethernet  و Enterprise و Small Business  در خصوص تامین تجهیزات شبکه فعال می باشد.

Industrial  Ethernet : Korenix  Ison

Enterprise : Cisco

Small Business :  Cisco

۳- مدیریت  داده ها :

بدون شک فرایند انتقال داده ها برای پردازش های مورد نیاز کاربران انجام می گردد لذا سرورها در شبکه های رایانه ای از اهمیت بالایی برای پردازش اطلاعات برخوردار هستند. شرکت طراحان اندیشمند آتی با ارائه سرورهای HP و Supermicro اقدام به خدمت رسانی به همکاران و کاربران گرامی می نماید.

۴- ذخیره سازی داده ها :

پس از انتقال اطلاعات و پردازش داده ها مدیریت و ذخیره سازی آنها برای بازیابی های آینده دیگر فرایند تکمیل یک شبکه می باشد . تجهیزات شبکه ارائه شده توسط شرکت طراحان اندیشمند آتی:

Storage : QNAP

Hard Disk Drive : Seagate , Western Digital

۵-  ASROCK  :

پس از ایجاد بستر فیزیکی شبکه و ساماندهی سیستم های انتقال ، پردازش و ذخیره سازی ، دستیابی به اطلاعات و انجام امور از طریق Client ها انجام می پذیرد. شرکت طراحان اندیشمند آتی برای مرتفع نمودن این نیاز کاربران اقدام به ارائه تجهیزات ASROCK  می نماید.

۶- سیستم های نظارت تصویری :

امروزه سیستم های نظارتی دارای اهمیت بالایی در مدیریت منابع انسانی ، خط تولید ، نظام ترافیک شهری و کسب و کارهای مالی دارند . شرکت طراحان اندیشمند آتی با ارائه سیستم های نظارت تصویری Hikvision  خدمات طراحی ، نصب و فروش تجهیزات هایک ویژن را به کاربران این سیستم ها ارائه می دهد.