قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

MMC

MMC

Multimedia Connect کابل شبکه mmc

راه حل های کابل کشی ساختار  یافته  توسط گروه  TKH با استفاده از کابل شبکه mmc

قدرت گروه TKH

از سال ۲۰۰۷ Multimedia Connect به طور کامل متعلق به گروه TKH است و به راه حل جهانی برای کابل کشی ساختار یافته با گردش مالی ۱ میلیارد یورو تبدیل شده است، تاسیسات تولیدی کابل های فیبر نوری و مسی و عملیات آن در بیش از ۱۵ کشور در چهار قاره، و نیروی اصلی حمایت کننده توسعه استراتژی Multimedia Connect است.

کابل شبکه mmc در راس بازار فرانسه، سرعت فعالیت های Multimedia Connect خود را در EMEA و آسیا گسترش داد. از طریق یک سیاست مشخص موفق شد به رقیب مهم در بیشتر کشورها شود .

تسهیل کننده ی همگرایی

به لطف توسعه سریع برنامه های کاربردی مبتنی بر IP، کابل کشی ساختار یافته کابل شبکه mmc در حال حاضر تبدیل به ستون اصلی ارتباطی برای تعداد روزافزون راه حل ه شده است ،CCTV، کنترل دسترسی، صوتی، علامت های دیجیتال، اترنت صنعتی … MMC  ،Muiltimedia Connect   به کابل rj45،با این حال، اتصال RJ45 و کابل داده در ابتدا برای مطابقت با الزامات اعمال شده توسط این برنامه های جدید طراحی نشده است. بنابراین، MMC تصمیم گرفته است تا راهکارهای نوآورانه ای را برای تسهیل این همگرایی ایجاد کند.

 

راه حل های خاص برای هر صنعت

بیمارستان ها، دانشگاه ها، مراکز داده، هتل ها، فرودگاه ها …هر صنعت دارای ویژگی های خاص است که نیاز به راه حل های سفارشی خود را دارد.برای پروژه های متعددی، MMC با همکاری کاربران نهایی و مشاوران تخصصی برای ایجاد راه حل های خاص سازگاربرای هر محیط کار کرده است.برای جزئیات بیشتر بخش های بازار را ببینید.

کیفیت و عملکرد … گواهینامه!

سیستم های مس در زمینهMultimedia Connect توسط Delta Electronics برای جزء، لینک دائمی و کانال تایید شده است. ما احتمالا بزرگترین نمونه از گواهینامه های شخص ثالث را ارائه می دهیم.به طور طبیعی، راه حل های مس ، فیبر و کابل شبکه mmc ما توسط گارانتی سیستم ۲۵ سالهMultimedia Connect تحت پوشش قرار می گیرد.