قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

وسترن دیجیتال

وسترن دیجیتال

وسترن دیجیتالدر آپریل سال ۲۰۱۰ ، شرکت وسترن دیجیتال به magnetic glass sputtering operations Hoya و (HOMS) دست یافت. در حالی که Western قبلاً به دیگر magnetic glass sputtering operations دست یافته بود. خرید از HOMS برای Western یک آغاز جهت تلاش به تولید کردن high-end hard با استفاده از magnetic glass media بود . در سال ۲۰۱۰ سه واحد تولیدی مستقل باقی مانده HDD glass media وجود داشت نام هایش : Showa Denko, Fuji Electric and HOYA Magnetics Wester Digital در اکتبر سال ۲۰۱۰ اولین ۳TB internal HDD خورد را معرفی کرد.

در مارچ سال ۲۰۱۱ Western Digital به توافق واحدی با شرکت Hitachi دست یافت. در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۱ واحد صنعتی Western Digital تایلند ، عملیاتش به خاطر سیل سال ۲۰۱۱ معلق شد و این موضوع در عرضه ی هارد درایو ها ی western digital کمبود ایجاد کرد.

همچنین سخنگوی کمپانی DELL اظهار کرد که تامین تجهیزات از وسترن دیجیتال سود قابل ملاحضه ای برای کمپانی خواهد داشت. در مارچ سال ۲۰۱۲ western digital تکنولوژی ذخیره سازی جهانی را تکمیل کرد و به قدیمی ترین تولید کننده جهانی HDD تبدیل شد. در می سال ۲۰۱۲ برای ارسال الزامات به آژانس های نظارتی ، برای تولید و فروش هاردهای ۳٫۵ اینچی desktop و بازار مصرفی الکترونیک مجاز به تولید با برند توشیبا شد.

 

 

Western Digital

 

در جولای سال ۲۰۱۲ western digital اعلام کرد که سری قرمز درایو ها برای سیستم network-attached starage(NAS) طراحی شده است.این سری از درایو ها داری یک سیتم عامل مخصوص طراحی شده برای مصارف خانگی و محیط های small business هستند و مورد اعتماد تر از درایو های استاندارد desktop می باشند. در نوامبر سال ۲۰۱۲ western digital هارد ۴TB ,3.5 inch , 7200rpm خود ، متعلق به سری سیاه را معرفی کرد.

در ۲۷ ژانویه سال ۲۰۱۷ Timothy Martin Leyden اعلام کرد ۲۰۰میلیون دلار در تایلند خرج سرمایه گذاری میکند. با این سرمایه گذاری عملیات تولید در تایلند بعد از سیل ۲۰۱۱ بهبود و ادامه یافته است . در نوامبر ۲۰۱۳ Western Digital (از طریق برند زیر مجموعه خود HGST) از helium-filled 6 TB Ultrastar He6 hard disk drives جدیدش رو نمایی کرد.

در فوریه ۲۰۱۴ وسترن دیجیتال یک خط جدید از هاردهایش موسوم به (purple) را برای استفاده در سیستمهای video surveillance با ظرفیت ۱ به ۴ TB معرفی کرد . در سپتامبر سال ۲۰۱۴ western Digital HGST DIVISION یک Helium-filled با ظرفیت ۶ ، ۸ و ۱۰ ترابایتی را تولید کرد.