قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

Hangzhou Hikvision Digital Technology

Hangzhou Hikvision Digital Technology

Hangzhou Hikvision Digital Technology Co.، Ltd. (در ادامه به عنوان “شرکت” یا “Hikvision” نامیده می شود) در نوامبر سال ۲۰۰۱ با ۴۹% درصد سرمایه خارجی تاسیس شد. این شرکت به طور رسمی در هیئت مدیره شرکت کوچک و متوسط (SME Board) در بورس اوراق بهادار شنزن چین در تاریخ ۲۸ مه ۲۰۱۰ (۰۰۲۴۱۵٫SZ) ثبت شد.  هایک ویژن در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶، دارای سهام بیش از ۲۰ میلیارد دلار، بیش از ۱۸۰۰۰ کارمند و ۴۰ شرکت تابعه یا شرکت سهامی متعلق به ۱۰۰٪ در سراسر بود.

ساختار حاکمیت شرکت Hikvision

هایک ویژن به عنوان یک شرکت سهامی عام و  مستقل دارای مجموعه ای متنوع از سهامداران خصوصی و عمومی است. تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ ۴۱٫۸۸%از سهام هایک ویژن به طور مشترک متعلق به China Electronics Technology HIK Group Co., Ltdبود  در حال حاضر هیئت مدیره هایک ویژن شامل هشت مدیر است،سه نفر از آنها مدیران مستقل و پنج مدیر غیر مستقل .

هایک ویژن جلسات سهامداران، هیئت مدیره و جلسات نظارتی که ساختار حاکمیت شرکتی شرکت را تشکیل می دهند را  بر اساس مقررات انجمن و قوانین داخلی عملیات روزانه خود را به طور دقیق مطابق با قوانین قابل اجرا و اصول تجاری انجام می دهد.

تیم مدیریت هایک ویژن مفتخر است که به مدت پنج سال متوالی توسط Securities Times به عنوان “۱۰ شرکت برتر مدیریتی شرکت های فهرست شده است. علاوه بر این، هیئت این شرکت به عنوان “بهترین روابط سرمایه گذار در میان شرکت های کمکی SME” و “هیئت مدیره برجسته توسطSecurities Times and 21st Century به رسمیت شناخته شده است.

 

Hikvision

هایک ویژن پیشرو در تولید محصولات ویدئویی در جهان است

طبق تحقیقات سالیانه مستقل بازار IHS،  در سال ۲۰۱۵ ، دارای ۱۹٫۵ درصد از سهم بازار در صنعت نظارت تصویری را دارا بود  که ۴٫۶ درصد  نسبت به سال ۲۰۱۰  افزایش داشته است.

هایک ویژن در سال۲۰۱۵  به عنوان رهبر جهانی شماره ۱ بازار نظارت تصویری رتبه بندی شده است. در بازار EMEA با ۱۲٫۲٪ سهم بازار، رتبه اول قرار گرفت و در بازار آمریکا با ۷٫۳٪ بازار ،رتبه دوم قرار گرفت.

 محصولات نظارت تصویری و راه حل های بازار عمودی را در بازار جهانی از طریق بیش از ۲۴۰۰ شرکا در ۱۵۵ کشور و مناطق فراهم می کند. هایک ویژن هم اکنون در چین با بیش از ۴۰۰۰۰ توزیع کننده، نصب کننده های سیستم همکاری می کند.

محصولات و راه حل های این شرکت به طور گسترده ای در تعدادی از بازارهای عمودی  و امکانات قابل توجه  در سراسر دنیا از جمله ورزشگاه المپیک پکن ، نمایشگاه شانگهای ، انجمن های امن Philadelphia در ایالات متحده آمریکا، Seoul  Safe Cityکره جنوبی ،ورزشگاه جام جهانی برزیل، فرودگاه Linate ایتالیا و … مستقر شده است.

هایک ویژن به تامین منابع جهانی و پشتیبانی فنی و  مهندسی، فروش و خدمات محلی به مشتریان ارزشمند آن در سراسر جهان اختصاص داده شده است. در تیم فروش خارج از کشور هایک ویژن ، حدود ۹۰٪ از کارکنان ساکنان بومی هستند؛ برای مثال، هایک ویژن  اروپا دارای ۲۱۰ کارمند است که بیش از ۱۹۰ نفر آنها بومی هستند.

Hikvision متعهد به تحقیق و توسعه و نوآوری است

در اواخر سال ۲۰۱۵، هایک ویژن یک تیم تحقیق و توسعه متشکل از ۷،۱۸۱از بزرگترین مهندسان ارائه دهنده سیستم نظارت تصویری داشت. هایک ویژن  با سرمایه گذ اری قابل توجه تحقیق و توسعه منجر به پیشرفت های قابل توجه در پردازش تصویر ویدئویی، کدک های ویدئویی و صوتی، تجزیه و تحلیل محتوای ویدئو، جریان انتقال رسانه ها و کنترل، ذخیره سازی ویدئو و صوتی داده ها، محاسبات ابری، داده های بزرگ، آموزش عمیق، ساختار سازی ویدئو و دیگر نوآوری ها شد . هایک ویژن با به دست آوردن مزیت رقابتی در هر دو تکنولوژی و هزینه، با ایجاد یک پلت فرم سیستماتیک و محصولی منجر به بهبود بهره وری توسعه و افزایش محصول را افزایش شد. در همین حال، هایک ویژن با رهبران تکنولوژی جهانی، از جمله Intel، Texas Instruments، Ambarella، Sony، Hisilicon، Western Digital و Seagate، مشارکت داشته است.

  1. Hikvision بهینه سازی بهره وری عملیاتی

برای بهینه سازی کارایی داخلی و کارایی مدیریت، Hikvision سیستم SAP ERP-R3، سیستم CRM سیستم اوراکل Siebel، سیستم PTC Windchill PDM / PLM، سیستم Oracle Peoplesoft HCM و همچنین CMMI و IPD برای مدیریت R & D معرفی کرده است.

Hikvision   در سال۲۰۱۶  از  Deloitte را به عنوان حسابرس مالی استخدام کرد

هایک ویژن در ماه فوریه سال ۲۰۱۶، اوراق قرضه ی ۴۰۰ میلیون یورویی با A-، A- و A3 را به وسیله آژانس های رتبه بندی اعتباری بین المللی Fitch، S & P و Moody’s رتبه بندی کرد.