قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

IP Surveliance

IP Surveliance

IP Surveillance System و نظارت تصویری صنعتی

نظارت تصویری صنعتی در هر گوشه ای از زندگی ما و در جامعه مدرن مورد استفاده قرار گرفته است . با توجه به کاربرد صنعت مدرن ، سیستم های نظارتی به حل فوری مشکل کمک می کند و حتی امکان پیش بینی مشکل ناگهانی از راه دور را نیز فراهم می نمایند.  امروزه نظارت تصویری نقش مهمی را در مدیریت منابع انسانی و تکنولوژیکی ایفا می کند.

در گذشته های دور سیستمهای نظارت تصویری صنعتی از محدودیتهای زیادی در انتقال تصویر به نقاط دور برخوردار بودند که این موضوع با استفاده از شبکه های LAN و WAN تا حدود زیادی حل و فصل گردید.

شبکه اترنت صنعتی متفاوت از شبکه های اترنت عمومی است.  شبکه اترنت صنعتی یک سیستم با ثبات تر و ایمن تر را فراهم می کند، در حالی که مجهز به یک مکانیزم سریع و کارآمد شبکه سازی است .

Industrial Managed Gigabit Ethernet Switched از طریق پروتکل QoS لیست کنترل دسترسی را دریافت می کند که امکان افزایش امنیت و قابلیت اطمینان سیستم های اینترنت کارخانجات و یا محیط های مختلف صنعتی را افزایش می دهد.

سوئیچ صنعتی PoE از محبوب ترین محصول اترنت در بین سیستم های نظارتی است که انتقال برق مورد نیاز دستگاه ها از همان طریق پورتهای دیتا این اجازه را می دهد تا بسیاری از لوازم الکتریکی مانند دوربین ها، تلفن های اینترنتی یا سنسورها برای تامین برق مورد نیاز به طور مستقیم از سوئیچ  اترنت متصله و از راه دور بهره مند گردند. بنابراین کاربران می توانند هزینه ساخت مدار را کاهش دهند. سوئیچ اترنت PoE صنعتی ISON از هر دو استاندارد IEEE 802.3af و IEEE 802.3 در خروجی POE کاملا پشتیبانی می کند.

همچنین I.A. ISON (Network Load Balancing) پروتکل فرعی فوق العاده ای برای ایجاد در سرعت شبکه، کاربران را قادر می سازد پهنای باند مورد نیاز خود را به صورت ساده توزیع کنند.

Property ۸۰۲٫۳af (۸۰۲٫۳at Type 1)”PoE” ۸۰۲٫۳at Type 2 “PoE+”
Power available at PD ۱۲٫۹۵ W ۲۵٫۵۰ W
Maximum power delivered by PSE ۱۵٫۴۰ W ۳۰٫۰ W
Voltage range (at PSE) ۴۴٫۰–۵۷٫۰ V ۵۰٫۰–۵۷٫۰ V
Voltage range (at PD) ۳۷٫۰–۵۷٫۰ V ۴۲٫۵–۵۷٫۰ V
Maximum current ۳۵۰ mA ۶۰۰ mA per mode
Supported modes Mode A (endspan), Mode B (midspan) Mode A, Mode B

نظارت تصویری صنعتی بر شهر هوشمند، کنترل ترافیک هوشمند، مانیتورینگ SCADA، نظارت بر عبور و مرور خودرو ها، نظارت بر روی ایستگاه قطار، از نمونه های کاربردی نظارت صنعتی هستند.