قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

SuperMicro TwinPro

SuperMicro TwinPro

مادربرد سوپرمیکرو

راه حل های معماری Supermicro TwinPro  بر پایه تکنولوژی Twin است که ذخیره ساز ها، شبکه ها ، I / O  و حافظه و قابلیت پردازش بهتر و با کفیت تر را تولید می کنند که این موضوع به مشتریان اجازه می دهد راه حل های Supermicro را برای به روز رسانی سخت افزارهای مورد نیاز خود به چالش بکشند.

مادربرد سوپرمیکرو

 Supermicro TwinPro ™ به منظور بهینه سازی نصب و نگهداری با بالاترین کیفیت برای عملیات مداوم در حداکثر ظرفیت طراحی شده است. در نتیجه بهترین مزیت برای مشتریانی است که به دنبال بهترین دسترسی به منابع مرکزداده خود هستند.

مادربردهای سوپرمیکرو در مدلهای متفاوت دارای قابلیتهای زیادی برای بهبود عملکرد سیستمهای نظارتی ، بانکی ، حمل و نقل ، مارکتینگ و سامانه های فروش برخط می باشند.

همخوانی و قابلیت ارتباط با سیستمهای دیگر در مادربرد سوپرمیکرو از مهمترین عوامل رشد در این سیستمها بوده و کمک شایانی نیز از طریق کاهش هزینه ها به صاحبان مشاغل می نمایند.

بدیهی است این مهم از نظر کارفرمایان بسیار حایز اهمیت بوده و امکاناتی نظیر بهربرداری از تکنولوژی نوین با کمترین هزینه را در اختیار آنها قرار می دهد.
مادربرد سوپرمیکرو از پردازشگرهای XEON پشتیبانی کرده و باتوجه به سرعت و توانایی های آنها در خدمت شبکه قرار خواهند گرفت.

مادربرد سوپرمیکرو قابلیت نصب در تمامی شاسی های موجود را داشته و در این خصوص دست کاربران را از لحاظ میزان سرمایه گذاری باز می گذارند.

مادربرد سوپرمیکرو امکان مجازی سازی را نیز در اختیار کاربران قرار خواهد داد اما در این خصوص میزان منابع سخت افزاری که روی مادربرد نصب شده است بسار از اهمیت بالای برخوردار خواهد بود از جمله میزان رم و نوع پردازشگر

مادربرد سوپرمیکرو بسته به مدل دارای کنترلرهای SATA و SAS نیز می باشد کخ به صورت On Board امکان Raid بندی در Lvel های مختلف را نیز به کاربران می دهد.