قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

معرفی شرکت طراحان اندیشمند آتی

معرفی شرکت طراحان اندیشمند آتی

شرکت طراحان اندیشمند آتی در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه راهکارهای پیشرفته و نوین ، در خصوص تامین تجهیزات ، مشاوره ، طراحی و اجرای ، سیستم های حفاظت الکترونیک، شبکه های رایانه ای ، سیستم ها و ملزومات سالن های کنفرانس و مدیریت هوشمند ساختمان و تاسیس شد.

۱) اهدف شرکت :
آموزش، مشاوره، تامین تجهیزات، ارائه و پیاده سازی راه حل های جامع و یکپارچه در فضای فن آوری اطلاعات برای مشتریان داخل و خارج از کشور، همچنین خلق راهکارهای هوشمند برای مشتریان می باشد.
۲) تخصص ما:
مشاوره و طراحی سامانه های یکپارچه در حوزه فناوری اطلاعات و سیستمهای هوشمند نظارت تصویری و حفاظت الکترونیک ، سالن های کنفرانس ، اجرای پروژه های EPC در حوزه های مرتبط ، تامین تجهیزات و ملزومات پروژه برای کارفرمایان ، ایجاد زیر ساخت های ارتباطی و برقراری تعامل بین سیستم ها و شبکه های رایانه ای


ماموریت ما :

آموزش، مشاوره، تامین تجهیزات Original، ارائه و پیاده سازی راه حل های جامع و یکپارچه در فضای فن آوری اطلاعات و خلق راهکارهای هوشمند برای مشتریان.

چشم انداز :

آی تی شبکه ای دانش بنیان با مشارکت مردم مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمامی ابعاد جامعه می باشد و باتوجه به کانون منطقه ای علم و فناوری در ایران بزرگ ، گسترش فناوری اطلاعات امری ضروری و اجتناب ناپذیر خواهد بود


Leadership

بابک ظروفی : مدیرعامل