قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

SuperMicro Twin Server

SuperMicro Twin Server

سوپرمیکرو Twin server سیستم Super Storage 2U جدید Supermicro شامل دو برابر تعداد جا به جایی درایوهای داغ نسبت به سیستم های  ۲Uاستاندارد صنعتی است ، بنابراین ظرفیت ذخیره سازی دو برابر و IOPS را در همان مقدار فضا فراهم می کند. درایو های اضافی در Riser Bay ثبت شده است که در بالای سیستم های Simple Double  برای دسترسی آسان و خدمات رسانی قرار دارد. با دو برابر شدن تراکم ذخیره سازی ، مشتریان می توانند تا حد زیادی قیمت / عملکرد استقرار ذخیره سازی خود را برای به حداکثر رساندن ROI بهبود بخشند.

سیستم Super micro  Super Storage 2U در مدل هایی که دارای درایورهای ۲٫۵ یا ۳٫۵ اینچی هستند و همچنین از All Flash NVMe SSDs یا SAS 3.0 HDD  پشتیبانی می کنند در دسترس است. ویژگی های افزایشی اضافه شده شامل دو بوت دو سوئیچ عقب داغ ، اسلات ۳ x PCI-E 3.0 ، منابع قدرت با کارایی بالا با سطوح تیتانیوم اضافی (۹۶٪ +)، و پشتیبانی از جدیدترین پردازنده v4 / v3 Xeon® E5-2600 است. این خط تولید گسترده و ویژگی های غنی، مشتریان را قادر می سازد که راه حل ساده دوگانه ای را که برای نیازهای خاص خود نیاز دارند، از برنامه های کاربردی شدید IOPS تا استقرار هایی که نیاز به حداکثر ظرفیت ذخیره سازی دارند، انتخاب کنند.

سوپرمیکرو Twin server از مدلهای پرفروش سوپرمیکرو بوده و امکان بهره برداری برای کاربران در سطوح حرفه ای را فراهم می آورند در واقع سوپرمیکرو Twin server دو سرور قدرتمند در یک شاسی می باشد و علاوه بر اشغال فضای مناسب در رک هزینه خدمات و نگهداری را نیز برای بهره برداران کاهش می دهد.

همچنین سوپرمیکرو Twin server امکان ایجاد یک دیتا سنتر متمرکز برای چند کسب و کار را به صورت مجزا در زیر یک سقففراهم می آورد که این موضوع نیز از لحاظ هزینه بسیار حائز اهمیت می باشد.