قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

SuperMicro NVMe Platforms

SuperMicro NVMe Platforms

سوپرمیکرو NVMe

پردازنده ها،حافظه های رم و باس های ارتباطی تا آنجا سریع شده بودند که می توانستند برخی از مقادیر داده را به صورت فرکانس ارسال نمایند! فقط کافی بود که مقداری Bus در محاسبات توان عبور خود اشتباه می کرد و آن وقت بود که اطلاعات با سرعتی بیشتر از سرعت نور ارسال شده و مقداری از آن نیز به فرکانس تبدیل می شد.

این آزمایشات تنها بر روی مقدار کمی از حجم اطلاعات انجام می گرفت. Storage های مکانیکی محدودیتهایی برای سیستم های رده بالای پردازشی ایجاد کرده بودند.پروتکل های SATA II و SATA III نیز با بیشینه سرعت های ۳ و ۶ گیگابیت در ثانیه،توان پشتیبانی این تنگنا را نداشتند. بنابر این سوپرمیکرو NVMe تحول اساسی در سیستمهای نوین پردازشی و ذخیره سازی ایجاد نمود

سوپرمیکرو NVMe یا Non-Volatile Memory Express یک CPU PCI-EGen3 کامپوننت مستقیم با سرعت وکارآیی بالا است که به طور مستقیم به دستگاه NVMe وصل می شود که برای سیستم های داخلی و سازمانی سرور که از تکنولوژی SSD استفاده می کنند طراحی شده است تا تاخیر را کاهش دهد وپردازنده سریع تر برای دستگاه های ذخیره سازی داده ارائه دهد.

با پیشرفت  سوپرمیکرو NVMe، مشتریان می توانند از تاخیرکاهش یافته، افزایش عملیات ورودی / خروجی در ثانیه (IOPS) و مصرف انرژی پایین تر بهره مند شوند. این به این معنی است که راه حل های سوپرمیکرو NVMe  می توانند کارهای بیشتری را در زمان کمتری انجام دهند و هزینه های پایین تر و درآمد بیشتر را ایجاد کنند. بنابراین مزایای ROI درNVMe  سرورهای سوپرمیکرو NVMe فعال شده برای مشتریان سریع و قابل توجه است.

راهکارهای سرور سوپرمیکرو NVMe با پشتیبانی NVMe در  HPC، نفت و گاز، مدلسازی ۳D و ایستگاه طراحی گرافیکی،  HFT، پایگاه داده  SQL، موتور جستجو، مرکز داده رمزگذاری با امنیت بالا، VDI ، مرکز طراحی هواپیما و خودرو، برنامه های کاربردی خوشه ای و ابر کامپیوترها در محیط  Cloud،  Virtualization و Enterprise  قرار می گیرند.