قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

SuperMicro FatTwin

SuperMicro FatTwin

سوپرمیکرو FatTwin

سوپرمیکرو FatTwin  آخرین بروزرسانی سری Supermicro از SuperServer® Twin Architecture  می باشد.۴U FatTwin  ظرفیت های محاسبه و ذخیره سازی بیش از ۲U   Supermicro Twin2و ۱U Twin  SuperServer  را برای رسیدن به افزایش کارایی با مصرف کمتر انرژی را افزایش می دهد. با توجه به اجزای مشترک آن، سوپرمیکرو FatTwin  باعث افزایش کارایی و قابلیت اطمینان می شود، در حالی که معماری ماژولار، آن را برای پیکربندی و نگهداری آسان می کند.

FatTwin در پیکربندی گره سیستم با پهنای باند ۸/۴/۲ گرم با در اختیار داشتن ظرفیت حافظه ، درایوهای هارد دیسک، منابع تغذیه، I/O جلو و عقب، PCI و گزینه های شبکه و موارد دیگر در دسترس قرار می گیرد. راندمان بالای آن، معماری خنک کننده با همکاری بسیار مؤثر، FatTwin را قادر می سازد تا در محیط های با هوای آزاد و هوای سرد تا دمای ۴۷ درجه سانتیگراد کار کند، که باعث صرفه جویی در هزینه و بهبود TCO می شود. پیکربندی های متنوع اجازه می دهد FatTwin برای بسیاری از محیط های مختلف از جمله مرکز داده، ابر رایانه و HPC ؛ مهندسی، تحقیق و پروژه های GPU / Xeon Phi؛ میزبانی فایل و ذخیره سازی سرور؛ و سرور عمومی و برنامه های Enterprise Server مناسب باشد.

سوپرمیکرو FatTwin باقابلیت اتصال به سرورهای دیگر از طریق کابلهای SAS امکان در اختیار قراردادن فضای بسیار زیاد را برای سرورهای مجاور خود ایجاد می نماید که البته این مهم در ارتباط با Twin Server ها از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود . همچنین پشتیبانی از هاردهایی با سایز ۳٫۵ اینچ و ۲٫۵ اینچ در ظرفیتهای ۲TB ، ۳TB ، ۴TB ، ۶TB ، ۸TB ، ۱۰TB سوپرمیکرو FatTwin را بسیار ارزنده و قابل قبول ارائه خواهد داد بدیهی است پشتیبانی از Raid Level های مختلف و استاندارد در سوپرمیکرو FatTwin جزء جدا نشدنی و قابل ارائه در این سیستمها خواهد بود.