قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

JetNet 3810GF

JetNet 3810GF

سوئیچ فیبر نوری صنعتی

بررسی تخصصی JetNet 3810GF

سوئیچ فیبر نوری صنعتی JetNet 3810GF  یک PoE سوئیچ قدرتمند ، طراحی شده با ۸ پورت PoE  و ۲ پورت Gigabit Uplink SFP برای پروژه های بزرگ نظارت تصویری و شبکه های حمل و نقل شهری و جاده ای است.

JetNet 3810GF با یکپارچه گی توسط تکنولوژی ثبت شده PoE در خودروها و همچنین امکان اتصال منبع های تغذیه با ولتاژهای ۲۴-۱۲ ولت و ۴۸ ولت ساخته شده و توسعه دهنده دوربینهای تحت شبکه در اتوبوسها ، خودروهای ریلی ، کشتیها و دیگر وسایل نقله خواهد بود ، به علاوه بدنه آلمینیومی مستحکم  و سایز کوچک JetNet 3810GF امکان به کار گرفتن این دستگاه در بازه دمایی از ۲۵ درجه سانتیگراد زیر صفر تا ۶۰ درجه سانتیگراد بالای صفر را مقدور می نماید.

۱۲-۲۴V قدرت توان افزا تا ۴۸V POE

JetNet 3810GF  با استاندارد انحصاری ۱۲V-24V to 48V شرکت Korenix طراحی شده که این مهم بهترین راه حل برای به کاربردن PoE در خودرو ها و جاهایی است که امکان دسترسی به منبع تغذیه ۴۸ ولتی DC وجود ندارد .

JetNet 3810GF توسط تقویت کننده برق داخلی خود می تواند با اتصال ولتاژ DC 12 ولت تا ۲۴ ولت توانی معادل ۱۵٫۴ وات را به ازای هر پورت تا دما ۶۰ درجه سانتیگراد را برای فعال سازی دستگاههایی از جمله دوربینهای تحت شبکه ، تجهیزات شبکه بی سیمی ، تلفنهای تحت شبکه و از این قبیل فراهم آورد که این در مجموع پورت ها معادل ۶۵ وات خواهد بود.

JetNet 3810GF  دارای ۸ پورت PoE و ۲ پورت Uplink کومبو گیگابیتی می باشد که ارتباط Uplink ها انتقال تصاویر با حجم بالا را وقتیکه مشتریان ۸ دوربین تحت شبکه به سوئیچ متصل کرده اند را ضمانت می کند ، به علاوه جهت حفظ کیفیت تصاویر در زمان ارسال ترافیک  دوربینها ،  با تنظیم کردن حق تقدم در ارسال دادها از QOS نیز پشتیبانی می کند.

اعلام اشکال در عملکرد رله

JetNet 3710GF اشتباه رله اتوماتیک را به کاربران اخطار میدهد لذا اگر هرگونه موقعیت غیر عادی اتفاق بیوفتد ، کاربران می توانند با سرعت موقعیت های اورژانسی را کنترل کرده و زمان FAILOVER را کوتاه کنند.