قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ITS

ITS

سوئیچ صنعتی ison

سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) یک برنامه پیشرفته است که بر حمل و نقل و مدیریت ترافیک تمرکز  دارد. سوئیچ صنعتی ison که برای تجزیه و تحلیل داده ها از  IoT استفاده می کند تا  شرایط ترافیکی را به بهترین شکل بهبود بخشد. معمولا به Inside City و Inter-Cities ITS تقسیم می شود. در داخل یک شهر، به غیر از راه آهن و مسیریابی بر اساس حمل و نقل، جاده های عمومی به ویژه نیاز به ITS بیشتر برای بهبود بهتر جریان ترافیک است. برای استفاده از اتوبوس ها، اتومبیل ها، کامیون ها و انواع دیگر حمل و نقل برای حرکت ایمن و هموار، سیستم های مختلف ترافیک سیگنالینگ و همچنین سیستم های پرداخت باید به یک سیستم خودکار متکی باشند تا از بروز خطاهای احتمالی  جلوگیری شود. در حالی که ترافیک بین شهرهای نیازمند سرعت بیشتر در طول سفر،  شرایط آب و هوایی مختلف، مانند برف، باد قوی و همچنین مه،و نظارت بر محیط زیست بطور ویژه ای  حائز اهمیت است. سوئیچ صنعتی ison برای نظارت بر امنیت ایمنی تونل، جمع آوری عوارض الکترونیکی، نمایش وضعیت ترافیک، سیستم های تشخیص باد / باران / مه، دوربین های سرعت، کنترل رمپ، دوربین های مدار بسته IP و همچنین سیستم های پلیس می تواند به طور یکپارچه در داخل شبکه های با سرعت بالا برای دستیابی به نظارت زنده ،تصادف، مدیریت اضطراری، و همچنین می تواند دسترسی به اطلاعات ترافیکی آنی را برای عموم فراهم کند.

 سوئیچ صنعتی ison به عنوان ITS معمولا نصب شده در خارج از منزل، هر یک از بخش های سیستم نیاز به مقاومت در برابر آب و هوای شدید، به همین دلیل، دستگاه های شبکه صنعتی می آیند برای تامین نیازهای یک ITS با ارائه اتصال به شبکه ثابت شدید، انتقال از راه دور و همچنین شرایط آب و هوایی شدید.

عموما ITS  در خارج از منزل نصب شده، هر یک از بخش های سیستم نیاز به مقاومت در برابر آب و هوا را دارد  بنابراین  دستگاه های شبکه صنعتی می آیند برای تامین نیازهایشان از برای اتصال شبکه ثابت پایدار، انتقال از راه دور و همچنین شرایط آب و هوایی سخت ، ITS ارائه می­شود.

رایج ترین کاربرد سوئیچ صنعتی ison به شرح زیر است:

 1. سیستم ردیابی اتوبوس و وسایل نقلیه
 2. کنترل ترافیک نور
 3. نظارت تصویر راه های صلیبی ،سیستم نظارت بر شهر، دوربین مدار بسته
 4. سیستم BRT
 5. سیستم جاده پل / مترو

سیستم بین شهر:

 1. سیستم پایه شبکه بزرگراه
 2. سیستم ETC
 3. نظارت بر آب و هوا
 4. سیستم تونل
 5. سیستم PIDS
 6. سیستم پلیس
 7. ورودی و راه خروج / سیستم کنترل دروازه ۹٫ سیستم پخش
  ۱۰٫ سیستم تلفن اضطراری
 8. دوربین سرعت

۹٫سیستم پخش
۱۰٫ سیستم تلفن اضطراری

سناریو

VDS / VMS (تشخیص خودرو / سیستم مدیریت)  

VDS یک سیستم معمول استفاده می شود، با استفاده از سنسور فشار ، زمانی که وسیله نقلیه حرکت می­کند فشارش را  حس میکند  سپس سرعت انتخاب شده و سرعت شمارش شده را برای تجزیه و تحلیل بیشتر به به مرکز کنترل می­فرستد. عموما  د ر سرتاسر سیستم بزرگراه VDS نصب شده است.پس جریان ترافیک میتواند بر روی مقیاس بزرگتری جمع آوری شود.

جدا از هدف مدیریت ترافیک ، همه  مردم می توانند با استفاده از شبکه IoT و اعمال  از تاریخ جمع آوری استفاده کنند تا بتوانند مسیر سفر را بهتر کنند

VSM   به عنوان قسمتی از مدیریت مرکزی بزرگراه است.که می تواند خدمات فوری مانند اطلاعات فوری را از طریق PIDS (سیستم نمایش اطلاعات مسافرتی)، سیستم کنترل رمپ اتوماتیک، تشخیص سرعت، شناسایی وسیله نقلیه، دوربین مدار بسته، سیستم تلفنی الکترونیکی و غیره فراهم کند.

که در آن این سرویس های منحصر به فرد می­توانند با هم کار کنند و به طور موثر تر مدیدیت ترافیک و اورژانس را بهبود بخشند.

VDS / VMS پیشرفته می تواند اطلاعات ترافیکی فوری را برای یافتن یک مسیر بهتر فراهم کند و  برای ارائه دهندگان خدمات عمومی برای استفاده بهتر از اطلاعات ترافیک برای کمک بهتر به مسافران نیاز است.

سناریو ۲:
دوربین مدار بسته و سیستم نظارت بر محیط زیست

دوربین مدار بسته و سیستم نظارت بر محیط زیست یکی از مهمترین و در عین حال معمول ترین سیستم است که نقش مهمی در بسیاری از برنامه های کاربردی سناریو دارد

مخصوصا در ITS ، تکنسین های بخش مرکز ترافیک می تواند از دوربین مدار بسته برای تعیین هر جریان ترافیک غیر معمولی استفاده کند مانند تصادف ،  شرایط جوی ، ترافیک سنگین و غیره . به وسیله داده های ذخیره شده با حس گر ها ، تصاویر زنده از طریق دوربین های مدار بسته میتوانند  نظارت  بهتری را به موقعیت ها و  برای جلوگیری از هر هشدارهای خطا غیر لازم  فراهم کند. در حالی که برای پیشگیری از جرم و تجزیه و تحلیل حوادث، دوربین مداربسته با ارائه پخش فوری نقش مهمی را در فضای باز ایفا می کند.

دوربین مداربسته مدرن که از اتصالات PoE پشتیبانی می کند، که در آن سوییچ  های صنعتی اترنت می توانند اتصالات داده همراه با Power را به دستگاه های متصل شده آن ارائه دهند IEEE 802.3af /at می توانند حتی برای دستگاه هایی که نیاز به قدرت بیشتری دارند کار کنند، بنابراین برای DOM استاندارد،مدل تفنگ یا دوربین های PTZ قدرتمند تر، سوییچ های صنعتی اترنت می توانند به راحتی اداره شوند.

سناریو ۳:

PIDS (سیستم نمایش اطلاعات مسافرتی)

PIDS یک سیستم نمایشگر است که از یک صفحه نمایش بزرگ برای ارائه پیام فوری اطلاعاتی، از حادثه یا ساخت و ساز ، پیش بینی تغییر ناگهانی آب و هوا، به رانندگان در مسیر استفاده میکند .به این ترتیب آنها را قادر می سازد تا قبل از ورود به محل تصمیم گیری لازم را اتخاذ کنند. در حالی که صفحه نمایش معمولا در کنار جاده ها نصب می شود، هنگامی که با یکدیگر همکاری می کنند، تکنسین های مرکز خدمات می توانند به طور مستقیم پیام های اطلاعاتی را برای رانندگان در جاده ها ارائه دهند.

سناریو ۴:

ETC (مجموعه تلفنی برق)

در سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS)، ETC نقش مهمی  را  برای اطمینان از رعایت حریم سرعت رانندگان در بزرگراه ایفا می کند .

همچنین توانایی جمع آوری عوارض ضروری را دارد  که می تواند تأمین مالی لازم را برای نگهداری، بهبود و گسترش جاده ها فراهم کند.

در گذشته این کار در کابین های عوارضی مستقر در جاده به صورت دستی انجام می­گرفت که موجب ترافیک بیهوده  و افزایش مصرف بنزین میشد، کار دستی در کابین خدمت اجباری اعمال شد، که سبب ترافیک غیر ضروری و افزایش زباله های بنزین می شود.

 امروزه ETC می تواند ترافیک را به سرعت اصلی خود هدایت کند، از هدر رفتن منابع  جلوگیری کند و مهمتر از همه در وقت صرفه جویی شود. سیستم ETC مدرن شامل سنسورهای مختلف تخصصی مانند مایکروویو و سیستم شناسایی وسایل نقلیه است تا سریعتر و کارآمدتر وسایل نقلیه را شناسایی کند. با پیوستن به قانون اجرایی ،رانندگان خاطی میتوانند در طی حرکت شناسایی شوند.

سناریو ۵:

سیستم تونل

سیستم تونل با فضای کوچک و ناحیه کار محدود،  پیچیده ترین و در عین حال هوشمندانه ترین سیستم در ITS است. هنگامی که یک تصادف در داخل یک تونل اتفاق می افتد، احتمالا تیم اورژانسی است و وسایل نقلیه نمی توانند بلافاصله به نقطه حادثه برسند و دود  تولید شده توسط آتش می تواند باعث مرگ و میر بیشتر در طول امداد رسانی شود.

بسیاری از کشورها در سراسر جهان اکنون با تونل هایی با طول بیش از ۵۰۰ متر  نیاز به نصب سیستم های نظارت و همچنین سیستم نجات آتش نشانی دارند. برای سیستم اگزوز فن، سیستم زنگ هشدار و پخش، PISD، محدود کننده سرعت، کنترل نور کنترل کنترل دروازه و غیره، باید از دستگاه هایی با استانداردهای  بالاتر استفاده شود، بنابراین ISON Industrial Ethernet Switches است ستون پایه و اصلی برای اجرای سیستم است.

سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) یک برنامه پیشرفته است که بر حمل و نقل و مدیریت ترافیک تمرکز  دارد. که برای تجزیه و تحلیل داده ها از  IoT استفاده می کند تا  شرایط ترافیکی را به بهترین شکل بهبود بخشد. معمولا به Inside City و Inter-Cities ITS تقسیم می شود. در داخل یک شهر، به غیر از راه آهن و مسیریابی بر اساس حمل و نقل، جاده های عمومی به ویژه نیاز به ITS بیشتر برای بهبود بهتر جریان ترافیک است. برای استفاده از اتوبوس ها، اتومبیل ها، کامیون ها و انواع دیگر حمل و نقل برای حرکت ایمن و هموار، سیستم های مختلف ترافیک سیگنالینگ و همچنین سیستم های پرداخت باید به یک سیستم خودکار متکی باشند تا از بروز خطاهای احتمالی  جلوگیری شود. در حالی که ترافیک بین شهرهای نیازمند سرعت بیشتر در طول سفر،  شرایط آب و هوایی مختلف، مانند برف، باد قوی و همچنین مه،و نظارت بر محیط زیست بطور ویژه ای  حائز اهمیت است. برای نظارت بر امنیت ایمنی تونل، جمع آوری عوارض الکترونیکی، نمایش وضعیت ترافیک، سیستم های تشخیص باد / باران / مه، دوربین های سرعت، کنترل رمپ، دوربین های مدار بسته IP و همچنین سیستم های پلیس می تواند به طور یکپارچه در داخل شبکه های با سرعت بالا برای دستیابی به نظارت زنده ،تصادف، مدیریت اضطراری، و همچنین می تواند دسترسی به اطلاعات ترافیکی آنی را برای عموم فراهم کند.

 به عنوان ITS معمولا نصب شده در خارج از منزل، هر یک از بخش های سیستم نیاز به مقاومت در برابر آب و هوای شدید، به همین دلیل، دستگاه های شبکه صنعتی می آیند برای تامین نیازهای یک ITS با ارائه اتصال به شبکه ثابت شدید، انتقال از راه دور و همچنین شرایط آب و هوایی شدید.

عموما ITS  در خارج از منزل نصب شده، هر یک از بخش های سیستم نیاز به مقاومت در برابر آب و هوا را دارد  بنابراین  دستگاه های شبکه صنعتی می آیند برای تامین نیازهایشان از برای اتصال شبکه ثابت پایدار، انتقال از راه دور و همچنین شرایط آب و هوایی سخت ، ITS ارائه می­شود.

رایج ترین کاربرد سوئیچ صنعتی ison به شرح زیر است:

 1. سیستم ردیابی اتوبوس و وسایل نقلیه توسط سوئیچ صنعتی ison
 2. کنترل ترافیک نور توسط سوئیچ صنعتی ison
 3. نظارت تصویر راه های صلیبی ،سیستم نظارت بر شهر، دوربین مدار بسته توسط سوئیچ صنعتی ison
 4. سیستم BRT توسط سوئیچ صنعتی ison
 5. سیستم جاده پل / مترو

سیستم بین شهر:

 1. سیستم پایه شبکه بزرگراه توسط سوئیچ صنعتی ison
 2. سیستم ETC توسط سوئیچ صنعتی ison
 3. نظارت بر آب و هوا توسط سوئیچ صنعتی ison
 4. سیستم تونل توسط سوئیچ صنعتی ison
 5. سیستم PIDS توسط سوئیچ صنعتی ison
 6. سیستم پلیس توسط سوئیچ صنعتی ison
 7. ورودی و راه خروج / سیستم کنترل دروازه
 8. سیستم پخش توسط سوئیچ صنعتی ison
 9. دوربین کنترل سرعت توسط سوئیچ صنعتی ison

۹. سیستم پخش توسط سوئیچ صنعتی ison
۱۰. سیستم تلفن اضطراری توسط سوئیچ صنعتی ison

سناریو

VDS / VMS (تشخیص خودرو / سیستم مدیریت)  

VDS یک سیستم معمول استفاده می شود، با استفاده از سنسور فشار ، زمانی که وسیله نقلیه حرکت می­کند فشارش را  حس میکند  سپس سرعت انتخاب شده و سرعت شمارش شده را برای تجزیه و تحلیل بیشتر به به مرکز کنترل می­فرستد. عموما  د ر سرتاسر سیستم بزرگراه VDS نصب شده است.پس جریان ترافیک میتواند بر روی مقیاس بزرگتری جمع آوری شود.

جدا از هدف مدیریت ترافیک ، همه  مردم می توانند با استفاده از شبکه IoT و اعمال  از تاریخ جمع آوری استفاده کنند تا بتوانند مسیر سفر را بهتر کنند

سوئیچ صنعتی ison

VSM به عنوان قسمتی از مدیریت مرکزی بزرگراه است.که می تواند خدمات فوری مانند اطلاعات فوری را از طریق PIDS (سیستم نمایش اطلاعات مسافرتی)، سیستم کنترل رمپ اتوماتیک، تشخیص سرعت، شناسایی وسیله نقلیه، دوربین مدار بسته، سیستم تلفنی الکترونیکی و غیره فراهم کند.

سوئیچ صنعتی ison که در آن این سرویس های منحصر به فرد می­توانند با هم کار کنند و به طور موثر تر مدیدیت ترافیک و اورژانس را بهبود بخشند.

VDS / VMS پیشرفته می تواند اطلاعات ترافیکی فوری را برای یافتن یک مسیر بهتر فراهم کند و  برای ارائه دهندگان خدمات عمومی برای استفاده بهتر از اطلاعات ترافیک برای کمک بهتر به مسافران نیاز است.

سناریو ۲: سوئیچ صنعتی ison
دوربین مدار بسته و سیستم نظارت بر محیط زیست

دوربین مدار بسته و سیستم نظارت بر محیط زیست یکی از مهمترین و در عین حال معمول ترین سیستم است که نقش مهمی در بسیاری از برنامه های کاربردی سوئیچ صنعتی ison دارد

مخصوصا در ITS ، تکنسین های بخش مرکز ترافیک می تواند از دوربین مدار بسته برای تعیین هر جریان ترافیک غیر معمولی استفاده کند مانند تصادف ،  شرایط جوی ، ترافیک سنگین و غیره . به وسیله داده های ذخیره شده با حس گر ها ، تصاویر زنده از طریق دوربین های مدار بسته میتوانند  نظارت  بهتری را به موقعیت ها و  برای جلوگیری از هر هشدارهای خطا غیر لازم  فراهم کند. در حالی که برای پیشگیری از جرم و تجزیه و تحلیل حوادث، دوربین مداربسته با ارائه پخش فوری نقش مهمی را در فضای باز ایفا می کند.

دوربین مداربسته مدرن که از اتصالات PoE پشتیبانی می کند، که در آن سوییچ  های صنعتی اترنت می توانند اتصالات داده همراه با Power را به دستگاه های متصل شده آن ارائه دهند IEEE 802.3af /at می توانند حتی برای دستگاه هایی که نیاز به قدرت بیشتری دارند کار کنند، بنابراین برای DOM استاندارد،مدل تفنگ یا دوربین های PTZ قدرتمند تر، سوییچ های صنعتی اترنت می توانند به راحتی اداره شوند.

سناریو ۳: سوئیچ صنعتی ison

PIDS (سیستم نمایش اطلاعات مسافرتی)

PIDS یک سیستم نمایشگر است که از یک صفحه نمایش بزرگ برای ارائه پیام فوری اطلاعاتی، از حادثه یا ساخت و ساز ، پیش بینی تغییر ناگهانی آب و هوا، به رانندگان در مسیر استفاده میکند .به این ترتیب آنها را قادر می سازد تا قبل از ورود به محل تصمیم گیری لازم را اتخاذ کنند. در حالی که صفحه نمایش معمولا در کنار جاده ها نصب می شود، هنگامی که با یکدیگر همکاری می کنند، تکنسین های مرکز خدمات می توانند به طور مستقیم پیام های اطلاعاتی را برای رانندگان در جاده ها ارائه دهند.

سناریو ۴:

ETC (مجموعه تلفنی برق)

در سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS)، ETC نقش مهمی  را  برای اطمینان از رعایت حریم سرعت رانندگان در بزرگراه ایفا می کند . سوئیچ صنعتی ison

همچنین توانایی جمع آوری عوارض ضروری را دارد  که می تواند تأمین مالی لازم را برای نگهداری، بهبود و گسترش جاده ها فراهم کند. سوئیچ صنعتی ison

در گذشته این کار در کابین های عوارضی مستقر در جاده به صورت دستی انجام می­گرفت که موجب ترافیک بیهوده  و افزایش مصرف بنزین میشد، کار دستی در کابین خدمت اجباری اعمال شد، که سبب ترافیک غیر ضروری و افزایش زباله های بنزین می شود.

 امروزه ETC می تواند ترافیک را به سرعت اصلی خود هدایت کند، از هدر رفتن منابع  جلوگیری کند و مهمتر از همه در وقت صرفه جویی شود. سیستم ETC مدرن شامل سنسورهای مختلف تخصصی مانند مایکروویو و سیستم شناسایی وسایل نقلیه است تا سریعتر و کارآمدتر وسایل نقلیه را شناسایی کند. با پیوستن به قانون اجرایی ،رانندگان خاطی میتوانند در طی حرکت شناسایی شوند.

سناریو ۵: سوئیچ صنعتی ison

سیستم تونل سوئیچ صنعتی ison

سیستم تونل با فضای کوچک و ناحیه کار محدود،  پیچیده ترین و در عین حال هوشمندانه ترین سیستم در ITS است. هنگامی که یک تصادف در داخل یک تونل اتفاق می افتد، احتمالا تیم اورژانسی است و وسایل نقلیه نمی توانند بلافاصله به نقطه حادثه برسند و دود  تولید شده توسط آتش می تواند باعث مرگ و میر بیشتر در طول امداد رسانی شود.

بسیاری از کشورها در سراسر جهان اکنون با تونل هایی با طول بیش از ۵۰۰ متر  نیاز به نصب سیستم های نظارت و همچنین سیستم نجات آتش نشانی دارند. برای سیستم اگزوز فن، سیستم زنگ هشدار و پخش، PISD، محدود کننده سرعت، کنترل نور کنترل کنترل دروازه و غیره، باید از دستگاه هایی با استانداردهای  بالاتر استفاده شود، بنابراین سوئیچ صنعتی ison است ستون پایه و اصلی برای اجرای سیستم است.