قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ISON IT & IA

ISON IT & IA

سوئیچ صنعتی ISON مدیریتی :

یک راحل صنعتی دقیق برای یکپارچه سازی سیستم های IT و IA میباشد و سوئیچ صنعتی ISON مدیریتی گیگابیتی امکانات زیادی از جمله امنیت شبکه ، V-Laning ، Routing ، MAC Filtring و … را برای حل مشکلات مهندسان و ، کاربران و بهره برداران فراهم می آورد.

به طور کلی، در یک محیط صنعتی، نیاز به NMS یا HMI / SCADA برای مدیریت و کاوش شبکه، پشتیبان گیری دستگاه و همچنین راهبری کلی سیستم اجتناب ناپذیر می باشد و در چنین یکپارچه سازی، سوئیچهای مدیریتی ISON نه تنها حل این مشکلات را تسهیل می کند ، بلکه به مدیر شبکه یا مهندسین سیستم کمک می کند تا برای اثربخشی و کاهش نرخ شکست نسبت به اقدام سریع جهت رفع عیوب احتمالی مطلع شده و در زمان مناسب و دقیق عمل نمایند.

امکانات سوئیچ صنعتی ISON مدیریتی :

سوئیچ های اصلی مراکز اطلاعات، معمولا به ۵۰ تابع مدیریت شبکه مجهز شده اند. سوئیچ های مدیریتی معمول در شبکه های صنعتی موجود در بازار تنها به عملکرد بسیار ساده مدیریتی مجهز می باشند ، که سبب ایجاد مشکلاتی برای یکپارچگی بین سیستم های سوئیچ مرکزی  فناوری اطلاعات و IA می شود. سوئیچ صنعتی ISON مدیریتی مجهز به نرم افزارهای کافی و مدرن برای ادغام با IA است که از جمله آن می توان به پروتکلهای  ACL، QCL، VCL، MSTP، مدیریت کاربران و همچنین توابع مورد علاقه مهندسان فناوری اطلاعات، اشاره کرد . ازدیگر امکانات سوئیچهای صنعتی مدیریت شونده ISON امکان بهره برداری در شبکه های Ring با استفاده از پروتکلهای پشتیبانی از Fail over های فیزیکی در شبکه و همچنین ایجا شبکه های پشتیبان در مجموعه تحت عملیات اترنتی می باشد.

IT Core switch ISON Full Gigabit Managed Ethernet Switch Industrial switches of other brands
Number of Software Functions ۵۰+ ۴۰+ ۱۵+
Telecommunication Level Software Functions Yes Yes No
Network Security Management Advanced Advanced Basic
Industrial Hardware Specifications None High Standard
Cisco-Like CLI Yes Yes None