قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

SuperMicro Ultra Server

SuperMicro Ultra Server

سرور سوپرمیکرو

SuperMicro Ultra Server جدیدترین محصول سرور سوپرمیکرو برای ارائه عملکرد بی نظیر، انعطاف پذیری، قابلیت مقیاس پذیری و قابلیت کارکردی است که ایده آل برای درخواست حجم کار Enterprise  بوده و به کاربران امکان ارائه بهترین خدمات را در شبکه میدهد.

 عملکرد سرور سوپرمیکرو Enterprise دارای پردازنده های خانواده قدرتمند دو هسته ای اینتل Xeon® E5-2600 v4 / v3 ، با بیش از   ۱٫۵TBحافظه در ۲۴ DIMM  وSATA3 با پشتیبانی اختیاری SAS3 و NVMe  برای افزایش پهنای باند و ذخیره سازی، و ذخیره انرژی در سطح تیتانیوم (۹۶%+) / پلاتینیوم (۹۵%+) بسیار بالا می باشد.

این سرورهای فوق العاده سازنده به شرکت های فناوری اطلاعات اجازه می دهند تا به راحتی یک پلت فرم تک سرور را شناسایی کرده و به راحتی بتوانند برای انواع وسیعی از بارهای کاری، کاهش زمان واجب و موجودی های اضافی ، را مدیریت و مجددا تنظیم کنند. با طیف گسترده ای از گزینه های Ultra Riser موجود که شامل ورودی های ۱G، ۱۰GBASE-T، ۱۰G SFP +، ۴۰G و گزینه های InfiniBand  و همچنین پشتیبانی از کنترل کننده های SAS 3 HW / SW RAID و اسلات PCI-E 3.0 اضافی برای تنظیم مجدد و فوق العاده سرورهای فوق سریع ساده و آسان است.

سرور سوپرمیکرو Enterprise بسیار مقیاس پذیر هستند و بزرگترین تراکم گسترش هر سیستم ۱U /2U را در بازار امروز ارائه می دهند. پشتیبانی از ۴ کارت افزودنی در  ۱U  و حداکثر ۸ کارت افزودنی در ۲U، Ultra  واقعا آینده شما را از نیازهای کسب و کار همیشه در حال تغییر تضمین می کند. سرور سوپرمیکرو خدمات عالی ۲۴/۷/۳۶۵ را ارائه میدهد ، از جمله گزینه ای برای سرویس پشتیبانی شبانه روزی یا ۴ ساعته در محل مشتری می باشد . علاوه بر این ، ارائه بسته های نرم افزاری جدید مدیریت از راه دور که نظارت بر زیرساخت های خود را ساده و موثر کرده است.