قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

Industrial CCTV

Industrial CCTV

ISON IS-DG500PSeries دوربین مدار بسته صنعتی ison

دوربین مدار بسته صنعتی ison

یک سوئیچ مدیریتی صنعتی با پورتهای فول گیگابیتی حداکثر از خروجی ۶۰ واتی پشتیبانی می کند.

سوئیچهای صنعتی PoE سری ISON IS-DG500P اولین سری از این تجهیزات است که مجهز شده به پورت های فول گیگابیتی با تکنولوژی Ultra High Power over Ethernet برای بیشینه توان خروجی با ۲ پورت ۶۰ واتی می باشد که البته این قابلیت با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های PoE و PoE+ و همچنین IEEE 802.3af در این سری ممکن شده است.

در استفاده از این سری کاربران از طریق رابط کاربری سوئبچ قادر به تنظیم توان خروجی پورتهای ۱ و ۲ از ۳۰ تا ۶۰ وات و انتقال دیتها در پورتهای ۳ و ۴  را خواهند داشت که البته در این حالت پورتهای ۳ و ۴ فاقد خروجی برق می باشند.

از دیگر ویژگیهای این سری ایجاد توان ۲۴۰ واتی برای کل دستگاه و پیرو آن فراهم کردن ۸ پورت ۳۰ واتی برای جلو گیری از ایجاد وقفه در تصاویر و داده های مهم و همچنین جلو گیری از راه اندازی مجدد دستگاه های متصل به علت توان پایین سوئیچ می باشد

همچنین فناوری منحصر به فرد ISON IA /  می تواند ۲۵۰ نقطه ISON را در شبکه های بزرگ مدیریت نماید و در صورت قطع اتصال غیره منتظره اقدام به ارسال داده ها از میسری دیگر نماید.

علاوه بر این، ISON ترکیبی از SPQ QCL و لیست کنترل QoS با WRR برای درک بهتر پهنای باند مدیریتی با استفاده از ۸ صف اولویت نسبت به سایر محصولات موجود در بازار و ایجاد یک انتقال غیر بلوکی برای تمام دستگاه های پایانه می باشد.

به طور کلی یک سیستم نظارت تصویری و امنیتی باید دارای بستری ایمن و دارای قابلیت اطمینان بالا جهت بهره برداری برای کاربران بخش حفاظت باشد

دوربین مدار بسته صنعتی ison