قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

خدمات

خدمات

خدمات شرکت طراحان اندیشمند آتی به شرح زیر می باشد:

۱)     گروه های فعالیت:

۱- تامین تجهیزات HP , Cisco , EMC , Panasonic , SuperMicro , Korenix , Seagate , Western Digital , ISON , IPCOM , QNAP ,Hikvision

۲- مشاوره و طراحی

۳- اجرای پروژه

۴-  آموزش

۲)     شاخه های فعالیت تخصصی:

۱- تامین تجهیزات سرور و سیستمهای ذخیره سازی

۲- تامین تجهیزات انتقال شبکه های رایانه ای

۳- مشاوره و اجرای پروژه های Data center

۴- تامین تجهیزات هوشمند نظارت تصویری و حفاظت الکترونیک

۵- مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های نظارت تصویری و سالنهای مانیتورینگ

اهمیت مشاوره در سیستمهای نوین رایانه ای و الکترونیکی :

بطور کلی محدودیت بودجه به عنوان مهمترین عامل در انتخاب سیستم غیر استاندارد توسط خریداران مطرح می شود، این در حالی است که یک سیستم گسترده رایانه ای مطلوب باید از حداقل استانداردها در بخشهای پر اهمیت به ویژه مراکز کنترل برخوردار باشد و در غیر اینصورت مشابه برخی پروژه های انجام گرفته در سطح کشور امکان بهره برداری از تجهیزات جهت رفع حداقل نیازها وجود ندارد.

در سالهای اخیر ماموریت و رویکرد این مجموعه افزایش آگاهی و دانش مصرف کنندگان اینگونه تجهیزات ، با وجه تمایز بین محصولات و مشخصات یک سیستم مناسب بوده تا ضمن جلوگیری از هزینه مجدد در خرید، استفاده از کالاهای غیر استاندارد به صرف داشتن تبلیغات و نام تجاری، به حداقل رسیده و کارفرمایان قبل از خرید هر محصول از برتری ها و نواقص آنها مطلع شوند.

خدمات شرکت طراحان اندیشمند آتی در زمینه تامین تجهیزات :

شرکت طراحان اندیشمند آتی با در اختیار داشتن موجودی متنابه ای از تجهیزات خاص و همچنین شرکای کاری در کشورهای خارجی اقدام به تامین تجهیزات در حوزه فناوری اطلاعات می نماید.

۱- Cisco

۲- Hewlett Packard (HP)

۳- EMC

۴- Western Digital

۵- Seagate

۶- Korenix

۷- Panasonic Security Systems

۸- IPCOM

۹- ISON

۱۰- QNAP

۱۱- Hikvision

·  طراحی بخش غیره فعال شبکه های رایانه ای (Passive)

کلیه طراحی های Passive انجام شده توسط کارشناسان این واحد ، بر اساس استانداردهای انجمن ANSI/TIA/EIA و راه کارهای انجمن بین المللی BICSI انجام می گیرد.

·  طراحی بخش فعال شبکه های رایانه ای(Active) 

کلیه طراحی های Active انجام شده توسط کارشناسان این واحد ، منطبق با الگوهای پیشنهادی از طرف شرکتهای معتبر و پیشتاز دنیای ارتباطات می باشد.

·  اجرا :

اجرای پروژه های طراحی شده در شرکت طراحان اندیشمند آتی از طریق تیمهایی است که آموزش و آمادگی آنها به تایید کارشناسان این شرکت رسیده باشد. هماهنگی تیمهای اجرا به عهده سرپرستان تیم ها بوده و نظارت بر کار سرپرستان ، به عهده کارشناسان این واحد می باشد.

·  مستند سازی(Document Development) :

تیم مستند سازی شرکت طراحان اندیشمند آتی در هر لحظه از روند پیشرفت پروژه (طراحی ، نصب و اجرا ، تست ، تحویل) وقایع و رویدادهای پروژه را ثبت کرده و گزارشهای مربوطه را ارائه می نماید. همچنین در این قسمت بر اساس استانداردهای ANSI/TIA/EIA606 و پیشنهادات Division17 ، مستندات سیستم آماده سازی شده و در زمان طراحی و تحویل پروژه در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

شایان ذکر است که بخش مشاوره شرکت با بهره گیری از استانداردهای رایج پدافند غیر عامل قابلیت طراحی سیستمهای هوشمند نظارت تصویری ، دوربینهای مداربسته و  شبکه های انتقال اطلاعات (Data) را دارد.