قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

JetNet 3710G

JetNet 3710G

جت نت ۳۷۱۰G

جت نت ۳۷۱۰G یک سوئیچ صنعتی PoE می باشد که با ۸ پورت Fast Ethernet که از PoE نیز پشتیبانی میکند و دو Uplink با درگاه  الکتریکال  که دارای پهنای باند گیگابیتی میباشد برای سامانه های نظارتی در ابعاد بزرگ طراحی شده است.

به طور کلی PoE Injector این سوئیچ توان فراهم آوردن ۶۵ وات برای مجموع پورتها را تا دمای ۷۰ درجه دارد به بعلاوه ابعاد محفظه فلزی متراکم و فشرده شده با آلیاژ آلومینیوم  ، به جت نت ۳۷۱۰G این اجازه را می دهد که به طور قابل اعتمادی در گستره ی دمایی ۲۵ درجه سانتیگراد زیر صفر تا ۷۰ درجه سانتیگراد بالای صفر عملیاتی بماند.

پهنای باند گیگابایتی و پشتیبانی از QoS

همانطور که در بالا ذکر شد سوئیچ Jetnet 3710G دارای ۸ پورت PoE و ۲ پورت uplink الکتریکال گیگابیتی می باشد که به مشتریان این امکان را می دهد تا با اتصال ۸ دوربین تحت شبکه پهنای بان تضمین شدهای بر روی Uplink سوئیچ خود در اختیار داشته باشند.

به علاوه جت نت ۳۷۱۰G ،جهت ارسال ترافیک تصاویر با کیفیت بالا و با تنظیم کردن حق تقدم ارسال داده از QOS نیز پشتیبانی می کند.

اعلام اشکال در عملکرد رله

جت نت ۳۷۱۰G اشتباه رله اتوماتیک را به کاربران اخطار میدهد لذا اگر هرگونه موقعیت غیر عادی اتفاق بیوفتد ، کاربران می توانند با سرعت موقعیت های اورژانسی را کنترل کرده و زمان FAILOVER را کوتاه کرده و موضوع را پیگیری و بررسی کنند.

مشخصات محصول:

JetNet 3710G Industrial 8 PoE + 2 GbE Switch

  • Eight 10/100 TX PoE plus two 10/100/1000TX uplink ports
  • DC 48V input, deliver 8 port PoE @48V
  • ۸۰۲٫۳af compliant PoE: Total power budget is 65W* with max. 15.4W per port
  • Two gigabit Ethernet ports for larger uplink bandwidth of surveillance
  • Support QoS for optimizing video and VoIP stream
  • Fault relay for active warning of port failure
  • -۲۵~۷۰℃ operating temperature