قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

ISON

ISON

مشخصات تجهیزات ISON

تجهیزات ISON به معنای “راه حل صنعتی بیشتر از یک شبکه محلی” است . با روند صنعت اتوماسیون، “شبکه های صنعتی” نقش مهمی را در برنامه ریزی و طراحی برنامه های کاربردی اتوماسیون بازی می کند . به دنبال روند بازار برای راه حل های شبکه های صنعتی، بنیانگذاران ISON بسیاری از ایده های نوآورانه را ایجاد می کنند و به راه حل های جدید شبکه های صنعتی تزریق می نمایند تا نیاز مشتریان را برآورده سازند . فن آوری های متعددی به طور موفقیت آمیزی مورد استفاده قرار گرفته و باعث تولید واقعی در جهان می شوند، مانند اتوماسیون صنعتی، صنعت برق، سیستم حمل و نقل هوشمند، نظارت تحت شبکه ، راه آهن، نفت و گاز و غیره ISON … متعهد به ارائه محصولات جهانی، مشاوره ، طراحی شبکه و بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان است. ماموریت ISON این است که بهترین راه حل شبکه های صنعتی را برای مشتریان ارائه دهد.

چشم انداز

ارائه دهنده تجهیزات شبکه های  صنعتی با امکاناتی کاملا مهندسی شده در خصوص فضاهای صنعتی و سخت با توجه به شرایط آب و هوایی ، کیفیت عملکرد ، قابلیت اطمینان پذیری و درجه نفوظ گرد و غبار و رطوبت

ماموریت تجهیزات ISON

ماموریت ISON این است که محصولات قابل اعتماد را در سطح جهان در اختیار کلیه صنایع مهم قرار دهد , و با سرمایه و دانش خود در خدمت صنایع مختلف قرار گیرد تا در یک رابطه دو طرفه تمامی شرکا تجاری نیز از منافع آن بهره مند گردند البته در این خصوص واحد R & D شرکت ISON بسیار فعالانه عملکرده و با توجه به نیاز های روز سیستمهای انتقال برای مهندسان ، کاربران و بطور کلی مشتریان امکانات پیشرفت را برای تجهیزات ISON به واحدهای مهنسی داخلی ارائه می نماید. بدیهی است در چنین شرایطی امکان بروزگونه گی و پیشرفت برای برند ISON امکانپذیر خواهد بود.