قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

QNAP

QNAP

تاریخچه استوریج QNAP :

QNAP از شرکتهای زیر مجموعه IEI بود که در سال ۲۰۰۴ با ادغام با یک شرکت ارائه دهنده خدمات محاسباتی صنعتی در تایوان وارد فضای سرویس های شبکه گردید. QNAP قبل از آن در بخش خانگی اینترنت تحت گروه IEI با تمرکز بر ذخیره اطلاعات و داده ها از بستر شبکه فعالیت میکرد. در سال ۲۰۰۴ این بخش به شرکت QNAP System Inc تبدیل شد که کاملاً وابسته به گروه IEI بود. در سال ۲۰۰۶، QNAP مدلNAS TS-101 خود را به بازار معرفی کرد که اولین NAS با رابط SATA در جهان است.

در باره شرکت:

QNAP در سال ۲۰۰۴ در شهز نیو تایپه تایوان تاسیس شد. این شرکت دارای دفاتری در پومانا ، پکن ، شانگهای ، شنزن ، انگلستان ، هلند و آلمان می باشد. همچنین شرکت QNAP از ماه ژوئیه ۲۰۱۱، یک عضو وابسته به اتحاد سیستم های هوشمند اینتل بوده است.QNAP یکی از تامین کنندگان ناسا بوده و دارای رتبه دوم جهانی در حوزه تجهیزات ذخیره سازی حمل و نقل در سال ۲۰۱۱ می باشد و در حال حاضر QNAP بیش از ۷۰۰ کارمند در سرتاسر جهان دارد.

Product overview

محصولات عمدهQNAP عبارتند از : استوریج QNAP تحت شبکه (NAS)، دستگاه های ضبط ویدئو استوریج QNAP تحت شبکه (NVR) و Digital Signage (DS) محصولات این شرکت عبارتند از Turbo NAS، VioStor NVR، پخش کننده های Digital Signage و کنترلر های Video Wall.
استوریج QNAP با هزینه بهینه برای کاربران بیشترین امکانات را در اختیار آنها خواهد گذاشت.

مهمترین قابلیت QNAP همخوانی با طیف وسیعی از هارد دیسکها و اقلام جانبی مورد نیاز و همچنین همخوانی و هماهنگی با سیستمهای نظارت تصویری برای ذخیره سازی و نگهداری داده ها می باشد.

البته QNAP در کورس قیمت با هم ترازان خود مرقون به صرفه تر بوده و این امکان را به کاربران می دهد که با نازلترین قیمت بهترین خدمات را دریافت نمایند.